Výcvik

 

Připravujeme Výcvikový kurz v květnu od 2.-5.5.!!více v výcvikové kurzy!!

 

 

K plemeni maďarského ohaře pochopitelně patří i výcvik. Vzhledem k tomu, že je to plemeno lovecké, i v naší CHS se věnujeme především výcviku loveckému. I přesto, že je "maďar" velmi populární i v dalších směrech kynologie /coursing, agility, zkoušky poslušnosti a další..) mnoho nových majitelů vizsel a dalších oblíbených plemen ohařů se právě tomuto druhu výcviku jen z pouhé nevědomosti brání. 

 

ajk-z-elevenu3.jpg

 

Všem těmto "nováčkům", kteří mají zájem poznat svého pejska komplexně, tedy i se svými vrozenými vlastnostmi, nás mohou navštívit. V dnešní době se již lovecká kynologie otevírá i nemyslivcům, kteří dokáží své svěřence vést na vrcholové úrovni. A přesto, že nás spousta není držiteli lovecké zbraně, získali jsme díky výcvikům v revírech větší lásku k přírodě, znalosti o zvěři a mysliveckých tradicích a také úctu ke schopnostem našich psů. 

alora-boglarca2.jpg

 

Vzhledem k tomu, že se Locovo potomstvo krásně rozšiřuje a pánečci se nechali ukecat, aby se svými psiskami pracovali, je z nás dnes pěkná výcviková skupina. Patří do ní pochopitelně i přátelé, kteří s námi začínali od píky a další příležitostní zájemci, kteří si chtějí pocvičit ve skupině psů. Z těchto důvodů pořádám cca dva až tři výcvikové kurzy ročně, které jsou vhodné pro všechny úrovně pokročilosti psů. Pořád se nám rodí mladá zvířata a staří ještě nejsou úplně k zahození. Dveře jsou otevřené pro každého zájemce. Těchto kurzů se většinou účastní okolo 20 pejsků, pro které jsou zapezpečeny nejlepší možné podmínky k realizaci loveckého výcviku v závislosti na vybraném terénu, honitby.

 

Malá skupinka cvičenců funguje pravidelně i v Brně, a je možné se k nám po dohodě připojit.

 

AKTUALITY

Datum: 09.02.2016

2016 litter "F"

Datum: 27.02.2015

NEW PUPPIES!!!

Datum: 30.07.2013

B vrh opustil domov

Datum: 02.06.2013

ALERTA a vrh "B"

Datum: 31.05.2013

Souhrn novinek

© 2011 Locura-kennel.com