Nabídka krytí

NABÍDKA KRYTÍ

 chovným psem LOCO Z PUFIHO PARKU

Nabízíme krytí kvalitním chovným jedincem, držitelem titulu šampiona práce české republiky a dalších výstavních titulů. Po mnohanásobném krytí v krátké minulosti, můžeme předběžně říct, že potomci ve spojení s různými fenami začínají dosahovat úspěchů na výstavách i na poli pracovním! Všechny štěňata se mohou pyšnit ušlechtilými hlavami a suchým krkem, v kostře jsou převážně středně silní a dosahují průměrné standardní výšky. Někteří potomci jsou již také zrentgenovaní na DKK a doposud sáhli max. na stupeň 1/1. Pevně doufám, že hodnotným přínosem do chovu se stanou i jeho dvě dcery ALORA a ALERTA, které působí v naší CHS a momentálně si rozjíždí velmi slibnou výstavní kariéru! Více info o psovi a jeho potomcích naleznete ZDE.

 

Pod tímto odkazem naleznete v budoucnosti informace o plánovaných vrzích z naší CHS. V současné době tento odkaz využijeme ke zprávám o štěňatech z vrhů po našem chovném psovi Loco z Pufiho parku. Odkaz do jeho karty informace o dosavadních štěňatech, najdete ZDE

 

 

 

 chovným psem AJK Z ELEVENU

dále nabízíme chovného psa, potomka našeho psa Loca z Pufiho parku, který kráčí ve šlépějích svého otce především po pracovní stránce. Tento tříletý pes vynikající obrovským temperamentem a obrovskou vášní k práci je všestranným psem, který se stal vítězem již několika zkoušek, získal již tři pracovní tituly a jak se zdá jeho otec je mu dostatečnou inspirací získat šampionát práce České republiky taktéž

Jako mladý pes si na své první výstavě šáhl až na titul junior BIG 2, ale v dospívání se potýkal s lehce klenutými bedry a svůj titul CAJC již nestihl obhájit. V současné době, kdy tento pes dozrál, nárůst svalové hmoty jeho nedostatky v tomto směru dokázal výrazně potlačit. Dokáže učarovat svým osvaleným tělem, elegantní hlavou samčího výrazu a suchým krkem a neméně elegantním pohybem. Je to pes středně silné kostry, 62cm v kohoutku, s dostatečně hlubokým hrudníkem, menšího předhrudí, dobře nasazeného prutu a dobrého úhlení zadních končetin. Jeho výsledek dysplazie kyčelního kloubu je 1/1, neboli HD B.

Věříme, že výborné pracovní kvality tohoto psa, které svým projevem a nasazením jsou prakticky kopií jeho otce, dokáže v genech předávat dál i jeho syn, Ajk z Elevenu. Svým potomkům potom může předat své elegantní rysy, kterými disponuje komplexně v pohybu i v postoji.

 

podrobnější informace najdete na jeho webu www.hungarianvizsla.cz

AKTUALITY

Datum: 09.02.2016

2016 litter "F"

Datum: 27.02.2015

NEW PUPPIES!!!

Datum: 30.07.2013

B vrh opustil domov

Datum: 02.06.2013

ALERTA a vrh "B"

Datum: 31.05.2013

Souhrn novinek

© 2011 Locura-kennel.com