ZKOUŠKOVÉ ÚSPĚCHY

Datum: 27.08.2012

 Minulý týden jsem vytáhla Ertu na poslední zkoušky před tím, než nám Sono potvrdí zda se štěňat dočkáme či nikoliv. Jednalo se o PZ se zadáním titulu CACT pro vítěze zkoušek na okrese Frýdek Mýstek...

Erta pracovala celou dobu bezchybně a nakonec tyto zkoušky skutečně vyhrála. Těšily jsme se, že si Erta započala základ pro získání šampiona práce, ale rozhodčí se tentokrát rozhodli jinak. Zkoušky prošla s jednou trojkou a tak jako i loňský rok, tak i letošní se titul nezadal...

 

 

 

Dalšího skvělého vítězství jsme se dočkali od našeho potomka Ajka z Elevenu, který startoval tento víkend na Memoriálu Miroslava Schullera v Miloticích na okrese Hodonín. Tato soutěž typu pole-voda se konala již 9. rokem známá svojí náročností na rákose i letos zaznamenala spoustu snížených cen u nastoupených pejsků. Na této soutěži měla nastoupit i Erta, ale jak již bylo zmíněno, pokud je fena březí, nemá cenu příliš riskovat v náročných podmínkách zkoušek. Proto jsem přihlásila Lorinku, která ale bohužel ještě ve výcviku s některými nedocvičenými disciplínami zvládla dokončit pouze vodu, a to v II.ceně. Ale i tak udělala radost a na PZ se určitě ještě vyšvihne tento rok na podzim.

Dalším překvapením této soutěže byla přítomnost dalšího Locova potomka, Abogara Hostýn Hunter, který soutěží prošel taktéž s krásným výsledkem!! Na vodě byl vyčtverkovaný a na poli se mu nezadařily klidy :)) díky nimž nakonec memoriál dokončil v II.c.

No a teď k té naší hvězdě víkendu - Arnymu, jež se stal trojnásobným vítězem těchto zkoušek. První den kluci nastoupili na pole. Ruda se v přípravách věnoval hlavně velkému poli, kterému nikdy  příliš neholdoval. A výsledek byl znát! Arny předvedl pěkné, rychlé a systematické hledání s prokázáním vystavení na zajíci i bažantí slepici. Jako jediný si tento den vybral štěstí a narazil na oba druhy zvěře a prokázal na nich bezchybné klidy! Aportovací disciplíny mu nedělaly vůbec žádné potíže první den soutěže zvládl s plným počtem bodů 300 a stal se vítězem prvního dne!

Na vodních zkouškách, den druhý, byl postrachem pro Rudu rákos...Arny pánečka i rozhodčí potěšil razantním  hledáním do hloubky a odnesl si jako i s dalších disciplín čtyřku. A protože je Ajk čerstvě uznaným chovným psem, dostal přednost před mladším Abogarem a stal se vítězem druhého dne zase on. Abogárek byl druhý :)

No a nakonec když došlo na vyhlašování výsledků 9. ročníku Memoriálu Miroslava Schullera, kromě vítězství Arnyho, nás překvapily vysledky všech psů. Na soutěž nastoupilo 11 psů. Pouze dva skončili v 1. ceně! dva pejsci vypadli, jeden odstoupil a ostatní se podělili o druhé a třetí ceny.

AJK z ELEVENU plný počet bodů 400!, titul CACT, vítěz zkoušek

 zpět na aktuality

AKTUALITY

Datum: 09.02.2016

2016 litter "F"

Datum: 27.02.2015

NEW PUPPIES!!!

Datum: 30.07.2013

B vrh opustil domov

Datum: 02.06.2013

ALERTA a vrh "B"

Datum: 31.05.2013

Souhrn novinek

© 2011 Locura-kennel.com