Souhrn novinek

Datum: 31.05.2013

 

 

Ráda bych shrnula několik novinek, které se u nás od počátku kynologické sezóny udály.

 

21.3. 2013- "A" vrh Locura

Na svět přišel první vrh naší CHS Locura, který nám dala fenka A´lora Boglarca. Lorinka odchovala svá štěňata vzorně, byla dobrou matkou. Porodila 6 fenek a dva pejsky. Kromě dvou pejsků, kteří zůstali v České republice, se nám fenky rozutekly po světě. Dvě odcestovaly do Dánska, jedna do Ruska a zbylé tři fenky za humny , na Slovensko. 

 

*

 

2.-5.5.2013-Výcvikový kurz Rusava

O tomto víkendu proběhl tradičně výcvikový kurz na Rusavě. Zúčastnilo se jej celkem 33 psů. Pracovalo se v poli, na vodě i v lese. Přehlídku trialového hledání jsme měli možnost shlédnout pod vedením Petra Zoubka. Tímto mu patří ještě jednou dík za milou společnost a inspirativní rady při výcviku velkého pole pro všechny účastníky kurzu.

 

*

 

12.5.2013-Baron od Rentiéra MRK

Další skvělé úspěchy k nám přišly přímo z nominačních soutěží  Memoriálu Richarda Knolla. Lokýškův syn Baron od Rentiéra skončil na nominačních soutěžích na 3. místě v 1. ceně.

Přehled výsledků z této nominace jsou k náhlednutí zde http://www.kratkosrstyohar.cz/page.aspx?zaz=43-178

 Poslední víkend v srpnu tak budeme moct držet Baronovi palce přímo na MRK a věříme, že bude minimálně ve stejné formě a zvládne tak postoupit i na Memoriál Karla Podhajského.

 

baron-od-rentiera1.jpg

18.5. World dog show

Na letošní výstavě jsme s holkama bohužel nebyly neb si obě plnily v té době mateřské povinnosti. Erta má své mateřství ještě před sebou, ale její březí kondice ji už nedovolila na výstavě soutěžit. Z Locových potomků se zde prezentoval bez větších úspěchů Aston a Archer z Čertovy rokle. Každopádně nás potěšila účast nejmladšího potomka našeho Loca, Vadászfai Pergo. Ten se stal na světové výstavě v Budapešti nejhezčím štěňětem v plemeni. Na výstavě se prezentoval také otec našich prvních vrhů "A" i "B" Aranyvadász Nimród, který získal ocenění Výborná 3.

 

*

 

18.5. Podzimní zkoušky

Locova dcera Angie z Čertovy rokle složila podzimní zkoušky a stala se i jejich celkovou vítězkou!!

 

*

 

27.5.2013-Aston z Čertovy rokle

Své skvělé úspěchy zažívá v současné době Aston, potomek našeho Loca. Na dubnové ostravské národní výstavě získal ocenění V1, CAC, NV, BOB a stal se také vítězem VII. sk. FCI, tedy BIG. 27. 5. se Aston zúčastnil klubové výstavy slovenského klubu maďarských stavačov a i zde úžasně zabodoval s hodnocením V1, CAC, klubový vítěz, BOB.

 

*zpět na aktuality

AKTUALITY

Datum: 09.02.2016

2016 litter "F"

Datum: 27.02.2015

NEW PUPPIES!!!

Datum: 30.07.2013

B vrh opustil domov

Datum: 02.06.2013

ALERTA a vrh "B"

Datum: 31.05.2013

Souhrn novinek

© 2011 Locura-kennel.com