Naši úspěšní potomci začínají sezónu!!!

Datum: 15.04.2012

 První zkoušky v sezóně jsou zkoušky vloh a na nich se letos jako první ukázala mladá roční fenka Aika z Čertovy rokle. Po té co se nedávno rozvystavovala se majitelé rozhodli přihlásit se na poslední chvíli na ZV v Brně. Její práce překvapila nás všechny, včetně rozhodčích. Nejspíš se v ní zdědila vlastnost soutěživosti a její rychlé a velmi systematické, prostorné hledání by jí mohl závidět kdejaký zkušený pes. Aika prokázala vystavení na zajíci, kterého nepochopitelně i odklidovala :)) . Bohužel neměla možnost k postoupení a tak z této disciplíny stejně jako z klidu před zvěří pernatou získala na těchto zkouškách pouze dvě trojky. Celkově se umístila na 5. místě v 1.ceně. Moc gratulujeme!

 

Ještě tento den jsme se ale radovali z úspěchu hned dvakrát.  V Ostravě se konala národní výstava psů. Zde se představil poprvé Bax Hostýn Hunter v třídě dorostu a získal VN1. Velké obavy si ale dělala majitelka Struny /Alba Boglarca/ jak zvládne první výstavu v ČR, neb žijí v Polsku. Struna ale získala skvělý výsledek V1, CAC a Národní vítěz!!!!

Jaké ale bylo pro mě překvapení, že se účastnily národní výstavy i dnes , v neděli v polském Zabrzi s výsledkem V1, CWC a BOB!! Takže pro tento víkend to Struna rozjela! My se z toho samozřejmě velmi těšíme a všem majitelům našich dětiček gratulujeme a přejeme spoustu dalších úspěchů!!

 zpět na aktuality

AKTUALITY

Datum: 09.02.2016

2016 litter "F"

Datum: 27.02.2015

NEW PUPPIES!!!

Datum: 30.07.2013

B vrh opustil domov

Datum: 02.06.2013

ALERTA a vrh "B"

Datum: 31.05.2013

Souhrn novinek

© 2011 Locura-kennel.com