INTERCANIS BRNO

Datum: 25.05.2011

 INTERCANIS BRNO výstaviště, OBROVSKÝ ÚSPĚCH PRO NAŠI FENU ALERTA BOGLARCA!!!!! IDS BRNO Big success for our ALERTA Boglarca!!

Neuvěřitelný úspěch jsme zaznamenali na mezinárodní výstavě psů na brněnském výstavišti. Den před klubovou výstavou jsme nastoupili do kruhu sobotní mezinárodky, kterou posuzoval pan rozhodčí Pavel Navrátil. Ve třídě mladých nám konkurovalo 6 fen. Nicméně Ertíček všechny porazila a odcházela s titulem V1, CAJC!! Jenže do kruhu nastoupila znovu o titul junior BOBa a nakonec i o titul nejlepšího psa plemene. Neočekávané se stalo skutečností a ALERTA BOGLARCA ve věku necelých 13 měsíců odchází z kruhu již s druhým titulem BOB ve své kariéře!!! A jelikož jsme místní brňáci, byl by snad hřích nenastoupit do závěrečných soutěží, ještě když šance na úspěch byla dvojnásobná! 
 
 
 
 
V závěrečných soutěžích Erta nastoupila nejdříve o titul nejlepší mladý pes sobotní výstavy. Ze VII. sk. si pan rozhodčí vybral do užšího výběru pouze Anglického setra. Proto jsme se pomalu chystali na prezentaci pro VII. skupinu FCI. V této skupině jsme se ale do užšího výběru dostali!!!!!!!!! Teď už jsem jen "foukala" Ertíčkovi na záda a poslouchala vyhlašované pořadí.Třetí místo anglický pointer, druhé místo irský setr a vítězem VII. skupiny FCI se stává maďarský ohař krátkosrstý!!! 
 
 
 
 
Zvláštní poděkování patří Zuzce Sedlákové, která je zároveň i chovatelkou a majitelkou CHS Boglarca! Výborně naši cestu za velkým titulem BIG dokumentovala ZDE, byla podporou i rádcem a velké díky hlavně za to, že se v její CHS po Artíčkovi a Lokouškovi tato úžasná fena narodila.


zpět na aktuality

AKTUALITY

Datum: 09.02.2016

2016 litter "F"

Datum: 27.02.2015

NEW PUPPIES!!!

Datum: 30.07.2013

B vrh opustil domov

Datum: 02.06.2013

ALERTA a vrh "B"

Datum: 31.05.2013

Souhrn novinek

© 2011 Locura-kennel.com