CVP Senec + SV KCHHMO+ PZ

Datum: 09.06.2012

 Vzhledem k výstavnímu maratonu od světové výstavy nebyl ani v rámci Ertíčkových úspěchů prostor věnovat se zkouškám, které Erta v průběhu výstavního cestování krásně zvládla!

Když se v Salcburgu stala reservní světovou vítězkou a světovou klubovou vítězkou a strávila 3 dny v autě a halách nebylo se co divit, že i my jsme cestování a výstavních kruhů měli dost. Nicméně závěr světového víkendu patřil právě podzimním zkouškám, na kterých měla Erta startovat.

19.5. právě co jsme se před několika hodinami vrátili ze Salzburgu vyjíždíme na sever republiky, aby jsme si splinili poslední podmínku chovnosti a trošku se nastartovali na pracovní sezonu. Musím říct, že s takovou elegancí s jakou PZ prošla, mě přesvědčila o svých kvalitách, chuti, i oddanosti, a Ertíček ode mě získal obrovskou poklonu. Když na to ted vzpomínám, jak jsem ledva lezla já a ona pracovala, ještě jednou díky ! Podzimky odešla s pouhými dvěma trojkami,a  to za system a klidu před srstnatou! V konečném pořadí pak obsadila druhé místo!!

 

A nyní a doufám už na delší dobu jedny z posledních aktualit z výstav:

 

V pátek jsme se rozjeli na národku do Sence, který pořádá športový klub stavačov, a na tuto výstavu jsme slyšeli jen samé pozitiva. Výstava u slnečných jezer byla opravdu pěkná, slunečná a perná! Přestože počasí v Brně bylo všelijaké, deštivé, v Senci nás polil ihnet pot a děsné dusno. Než jsme se dostali na řadu, vzduch se trochu odlehčil a po skvělých výsledcích jsme se věnovali válečce u vody. Psejci se vyřádili a nakonec jsem odhodila stud, odhodila pár svršků a přidala se k dalším odvážlivým a nepřipraveným kynologům k vodě, a osvěžila se v jezerech.

Až se Erta pěkně odrovnala řáděním u vody, před závěrečnými soutěžemi pěkně vytuhla, mrtvej pes :)))

 

Tak výsledky protože Otec rodu opět měl zástupce skoro ve všech třídách :)

 

psi třída mladých:

Brix Hostýn Hunter: V1, CAJC

psi mezitřída:

Aston z Čertovy rokle: V1, CAC

feny mezitřída:

Ajka z Čertovy rokle:V1, CAC

feny otevřená třída :

Alerta Boglarca: V1, CAC, BOB, BIG :)

 

 

A nakonec dnešní uplakaná speciální výstava:                                                         DUOCACIB NITRA:

Alerta V1, CAC                                                                         Aston z Čertovy rokle V1, CAJC, BOJ,JBIG3!!!!

Aika z Čertovy rokle VD

Brix Hostýn Hunter V

Baxa Hostýn Hunter VD

 zpět na aktuality

AKTUALITY

Datum: 09.02.2016

2016 litter "F"

Datum: 27.02.2015

NEW PUPPIES!!!

Datum: 30.07.2013

B vrh opustil domov

Datum: 02.06.2013

ALERTA a vrh "B"

Datum: 31.05.2013

Souhrn novinek

© 2011 Locura-kennel.com