ALERTA vítězem MEM. J. LUXE

Datum: 12.09.2012

 Ertíček se o víkendu, přesněji v sobotu 8.9. zúčastnila významné akce klubu bretaňských ohařů Memoriálu Josefa Luxe. Tato polní soutěž mnoho let pořádaná na pardubicku se již bohužel prý při nedostatku zvěře přesunula na bruntálsko. Zde se již několik let pořádají pod organizací Pavla Navrátila mezinárodní field trialy bohaté na pernatou zvěř, která je zde v době soutěží bohatě vypouštěna.

Tyto akce v současné době zastřešuje klub bretaňských ohařů a tak jsme se i my na vyhlášený Memoriál Josefa Luxe s netěhotnou fenou Ertou vydaly. Účast byla nad očekávání velmi slabá a nakonec memoriál běžely jen dvě skupiny. Alerta nakonec jako jediná doběhla soutěž s plným počtem bodů a jako vítěz obdržela i titul CACT.

 

A protože již na jaře jsme se zúčastnily s Lorinkou FT, které byly naprosto luxusní, nejen, že za námi dojely naši přátelé z Francie, ale také pro celkově vyjimečnou atmosféru....rozhodla jsem se i tento rok na podzim po "Luxovi" zůstat a zkusit štěstí na FT tentokrát s Ertíčkem. Ze tří startů se jí podařilo bodovat dvakrát. 2x multo bene /velmi dobře/. Už teď se těšíme na jarní field trialy, které budou jistě opět plné profesionálů i nás českých "amaterů", kteří bereme tuto událost jako výbornou kynologickou dovolenou ;)zpět na aktuality

AKTUALITY

Datum: 09.02.2016

2016 litter "F"

Datum: 27.02.2015

NEW PUPPIES!!!

Datum: 30.07.2013

B vrh opustil domov

Datum: 02.06.2013

ALERTA a vrh "B"

Datum: 31.05.2013

Souhrn novinek

© 2011 Locura-kennel.com