ALERTA BEST IN SHOW!!!

Datum: 28.05.2012

 Včera jsme se s Ertíčkem zúčastnily klubové výstavy na Slovensku v Radošovcích. Stabilně úžasnou společnost nám dělala Iva Suchánková s Aikou z Čertovy rokle, které na této výstavě také uspěly. Krom ní jsme se potkali i se Zuzkou, Gábi a td atd.....:)))))

Jako první šel do kruhu Aston z Čertovy rokle, který si odnesl z kruhu V1, CAC.

Dále jsem šla já s Aikou do kruhu. Na posledních výstavách se Aice příliš nedařilo.  Nakonec si ale Aika po někalika VD známkách dala říct a konečně ukázala, že má hřbet rovný jak v pohybu tak v postoji. Chce to jen lepší ruce a větší ochotu feny se předvest ;)). Aika si odnáší z kruhu V1, CAC :)

Hned po Aice jsem vyměnila fenky a do kruhu jsem už nastoupila s hvězdou Etíčkem. Horko bylo znát a po nějaké hodince čekání toho měli psíci dost. Do kruhu jsme nastoupili 3, včetně jedné taktéž velmi kvalitní konkurence Darlen z Mešínské hájovny. I po tolika úspěších s Ertou jsem si vedle této feny nebyla ničím jistá! Ertíček se ale panu rozhodčímu velmi líbil a konečný verdikt rozhodl také pohyb v posledním kolečku, který se darlen moc nepovedl. Erta se po výborné prezentaci vracela do kruhu také pro klubového vítěze a následně i pro BOB!!!

 

Vzhledem k tomu, že v Radošovcích se jedná o sdruženou výstavu všech klubu anglických a kontinentálních ohařů Slovenska. Čekali jsme na záverečné soutěže, kde jsme zabojovaly o titul BIS, BEST IN SHOW, vítěz výstavy.

 

Neuvěřitelné se stalo skutečností a Ertíček opravdu svůj první titul BIS získal!!! 

 

ALERTA BOGLARCA V1, CAC, KV, BOB, BIS!!!!zpět na aktuality

AKTUALITY

Datum: 09.02.2016

2016 litter "F"

Datum: 27.02.2015

NEW PUPPIES!!!

Datum: 30.07.2013

B vrh opustil domov

Datum: 02.06.2013

ALERTA a vrh "B"

Datum: 31.05.2013

Souhrn novinek

© 2011 Locura-kennel.com